Szukasz klubu seniora, do którego chciałbyś się zapisać? Lubisz jeździć rowerem lub śpiewać i poszukujesz grupy seniorów o podobnych zainteresowaniach? A może szukasz dla swoich rodziców organizacji, w której mogliby spotykać się z rówieśnikami? Jeśli tak, to mamy dla ciebie wiedzę w pigułce – ofertę dla seniorów i seniorek zamkniętą w jednej publikacji.

„Organizacje działające na rzez seniorów z powiatu biłgorajskiego” to pierwszy w powiecie informator na temat organizacji działających na rzecz seniorów z powiatu biłgorajskiego.

Oprócz adresów, telefonów kontaktowych i nazwisk konkretnych osób, znaleźć w nim można również informacje, czym zajmuje się dana organizacja i jaką ma ofertę dla seniorów.

Dodatkowo w publikacji zawarto informacje o podmiotach wspierających osoby starsze w trudniejszej sytuacji życiowej – samotne, niepełnosprawne, chore, mniej samodzielne.

Dzięki publikacji organizacje działające na rzecz seniorów z całego powiatu mogą nawiązać współpracę i dialog.

Materiał ten, to nie tylko miejsce inspiracji dla seniorów, to również lektura dla wszystkich tych, którzy są zaangażowani w działania społeczne, wolontariat, szukają pomysłów do podejmowania nowych wyzwań.

Zachęcamy organizacje pozarządowe, podmioty działające na rzecz seniorów i wszystkich mieszkańców powiatu Biłgoraj do włączenia się w upowszechnianie publikacji w swoich lokalnych środowiskach!

Publikacja do pobrania – kliknij na zdjęcie poniżej

 Życzymy owocnej lektury i aktywnego korzystania z publikacji!

 Publikacja została opracowana w ramach projektu „Zaangażowanie ma znaczenie!” dofinansowanego ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025.

   

   

   

 

Translate »