Zapraszamy lubelskie Przedszkola do udziału w projekcie „Co kryje stary kufer…? Młody lublinianin staje się Odkrywcą”. Ruszamy z rekrutacją Przedszkoli, które są chętne, by Ich Przedszkolaki wzięły udział w bezpłatnych zajęciach!

W całym Lublinie w 45 Przedszkolach odbędą się po dwa zajęcia dla dwóch grup pięcio- i sześciolatków. Zajęcia pierwsze („Co kryje stary kufer…?) przybliżą Dzieciakom świat sprzed kilku/kilkunastu dekad. Podczas drugich („Ja i moja rodzina”) stworzone zostaną drzewa genealogiczne.

Chcemy by lubelskie Przedszkolaki stały się Odkrywcami. Jak ważne to jest dla rozwoju pokazuje myśl Konfucjusza sparafrazowana przez Steve Berry: „Badaj przeszłość, jeśli chcesz kształtować przyszłość”.

Chętne przedszkola prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (w załączniku) i odesłanie go na adres fundacja-fao@o2.pl lub faxem (81 532 25 52) do dnia 17 sierpnia br. Termin zajęć będzie ustalany indywidualnie.

Zapraszamy do współpracy!

 

Projekt został dofinansowany ze środków Miasta Lublin w ramach Programu Dzielnice Kultury.. Projekt realizowany jest przez Fundację Aktywności Obywatelskiej w partnerstwie z Fundacją Bliżej Pasji i Przedszkolem Nr 75 w Lublinie. Partnerami Programu są: Warsztaty Kultury, Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” i Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”.

 

FORMULARZ dla Przedszkoli z dzielnic: Ponikwoda, Czechów Północny, Czechów Południowy, Wieniawa, Śródmieście, Stare Miasto, Rury, Za Cukrownią, Wrotków – Formularz zgłoszeniowy WK

FORMULARZ dla Przedszkoli z dzielnic: Abramowice, Bronowice, Dziesiąta, Felin, Głusk, Hajdów – Zadębie, Kalinowszczyzna, Kośminek, Tatary – formularz zgłoszeniowy DDK-B

FORMULARZ dla Przedszkoli z dzielnic: Czuby Południowe, Czuby Północne, Konstantynów, Sławin, Sławinek, Szerokie, Węglin Północny, Węglin Południowy, Zemborzyce – formularz zgłoszeniowy DDK-W

Translate »